Zadzwoń do nas: +48 660 16 29 19

Regulamin

 1. Pod pojęciem “Serwis” rozumie się serwis znajdujący się pod adresem https://villamarestate.com oraz wszystkie funkcje i narzędzia udostępniane przez ten serwis.
 2.  Pod pojęciem “Użytkownik” rozumie się każdą osobę, która w jakikolwiek sposób korzysta z Serwisu.
 3. Zawartość stron internetowych Serwisu jest własnością firmy Safe Works Sp z o.o. Sp K. z siedzibą na ul. Stablewskiego 47/4 , ko pocztowy 60-213 Poznań, NIP 7831684128. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).
 4. Villamar zastrzega sobie prawo do decydowania o zawartości Serwisu, dokonywanych w niej zmianach i modyfikacjach, bez konieczności uprzedzania użytkowników o swoich zamiarach. Villamar nie daje gwarancji aktualności informacji umieszczonych na stronach Serwisu.
 5. Usługi prezentowane za pośrednictwem Serwisu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego i nie mogą być podstawą wysuwania roszczeń w stosunku do Villamar. Milczenie w związku z wysłaną do Viallamar ofertą nie oznacza jej akceptacji.
 6. Villamar nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść obcych informacji i ogłoszeń zamieszczanych na stronach Serwisu.
 7. Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację postanowień niniejszego Regulaminu oraz zobowiązanie do przestrzegania go. Użytkownik winien zapoznać się z niniejszym Regulaminem.
 8. Villamar nie ponosi odpowiedzialności za błędy lub pomyłki w Serwisie, jak również za nieprawidłowe pod względem technicznym działanie Serwisu oraz za przerwy w dostępności Serwisu.
 9. Villamar nie ponosi odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę bezpośrednią lub pośrednią, wynikającą z korzystania Serwisu.
 10. Dane osobowe zbierane w ramach Serwisu wykorzystywane są tylko i wyłącznie w zakresie, na który w trakcie pozyskiwania tych danych Użytkownik Serwisu wyraził zgodę. Wpis w formularzu Newsletter, wysłanie formularza zgłoszeniowego znajdującego się w zakładce Zamów katalog oraz pod każdą z ofert sprzedaży nieruchomości oznacza zainteresowanie otrzymywaniem informacji o nowych ofertach i usługach Villamar, a także wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych dla celów marketingowych Villamar. Dane te są przetwarzane tylko dla celów wewnętrznych Villamar i nie są udostępniane w żadnej formie osobom i firmom Użytkownik ma prawo wglądu, edycji oraz usunięcia swoich danych z bazy danych Villamar po poinformowaniu Villamar telefonicznie tel. +48 570 660 065 lub pocztą elektroniczną na adres info@villamarestate.com
 11. Zastrzega się możliwość wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie. Zmiany dokonywane są poprzez zamieszczenie nowej treści Regulaminu na stronie internetowej. Zmiany obowiązują od momentu ich wprowadzenia.
 

Compare listings

Porównać