Zadzwoń do nas: +48 660 16 29 19

Witamy na stronie VILLAMAR,

Jesteśmy biurem nieruchomości, które specjalizuje się w sprzedaży domów i mieszkań w Hiszpanii. Nasza szeroka oferta jest skierowana do klientów z Polski i doskonale dopasowana do ich potrzeb.

Wiemy, że marzenia o domu w Hiszpanii to nie wszystko – potrzebny jest również solidny plan działania i fachowa wiedza. To właśnie nasza specjalność. Krok po kroku przeprowadzamy wszystkie niezbędne czynności i służymy wsparciem na każdym etapie transakcji. Dzięki naszym usługom upragnione życie w Hiszpanii stanie się rzeczywistością, a proces zakupu będzie dla Państwa łatwy i przyjemny.

Dlaczego warto wybrać VILLAMAR?

Nasze wysokie kwalifikacje i doświadczenie na hiszpańskim rynku nieruchomości zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług. Zapewniamy rzetelność, bezpieczeństwo, dyskrecję i profesjonalne podejście do każdego klienta, dlatego mogą Państwo bez obaw polecić nam znalezienie idealnej nieruchomości i przeprowadzenie procedury zakupu.

Szeroki wybór nieruchomości

Tylko przeanalizowanie dużej ilości ofert daje Państwu możliwość podjęcia świadomego wyboru. To właśnie dlatego nasza różnorodna baza ofert jest systematycznie aktualizowana i obejmuje domy, mieszkania, wille, apartamenty i inne rodzaje nieruchomości. Pochodzą one zarówno od developerów, jak i z hiszpańskiego rynku wtórnego. Na długiej liście nieruchomości często pojawiają się też nowości, które warto śledzić. Oferujemy ogromny wybór spośród wielu różnych propozycji, wśród których na pewno znajdą Państwo tę idealną.

Kompleksowa obsługa na każdym kroku

Towarzyszymy Państwu na każdym etapie procesu zakupu, więc nigdy nie zostaną Państwo sami z listą skomplikowanych czynności do wykonania i formalności do załatwienia. Komfort klientów w każdej sytuacji jest dla nas najważniejszy. Nasza wszechstronna pomoc i doradztwo zapewniają maksymalne uproszczenie wszystkich procedur, tak aby gąszcze przepisów nie przesłaniały celu całego przedsięwzięcia – wymarzonego domu lub mieszkania w Hiszpanii.

Znajomość potrzeb polskiego klienta

Zawieranie transakcji za granicą może być onieśmielające, ponieważ do zawiłości prawnych związanych z zakupem domu lub mieszkania dołącza często nieznajomość języka. Korzystając z usług VILLAMAR, mogą Państwo zapomnieć o tych problemach. Nie tylko oferujemy obsługę klienta w języku polskim, ale także orientujemy się w potrzebach Polaków zainteresowanych nieruchomościami w Hiszpanii.

Nieruchomości na każdy budżet

W Hiszpanii mogą zamieszkać nie tylko najbogatsi. Skorzystanie z oferty VILLAMAR jest świetnym wyborem niezależnie od budżetu, który chcą Państwo przeznaczyć na nową nieruchomość. Nieważne zatem, czy szukają Państwo kawalerki czy wielkiego, luksusowego domu. Nasza lista aktualnych ofert sprzedaży nieruchomości jest bardzo obszerna, dlatego każdy łatwo znajdzie idealne miejsce dla siebie.

Bezpieczeństwo transakcji

Rzetelność i profesjonalizm naszych pracowników gwarantują, że procedura zakupu będzie całkowicie bezpieczna. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi developerami, a wszystkie nieruchomości są dokładnie sprawdzane pod kątem prawnym. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że cały proces odbędzie się zgodnie z planem, a w trakcie transakcji lub po jej zakończeniu nie pojawią się żadne komplikacje.

Indywidualne podejście do każdego klienta

Stawiamy na zaspokojenie wszystkich potrzeb i wymagań naszych klientów. Państwa preferencje i oczekiwania dotyczące wymarzonego domu lub mieszkania są naszym priorytetem, dlatego dla każdego klienta tworzymy spersonalizowaną ofertę. Czy najważniejsza jest niska cena, czy może najbardziej liczy się widok z okna na Morze Śródziemne? Możecie Państwo dowolnie połączyć wiele różnych korzyści. Gdy proponujemy konkretne nieruchomości, dokładamy wszelkich starań, żeby spełniały one wszystkie przedstawione przez Państwa warunki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!
Na pewno wspólnie znajdziemy idealną dla Państwa nieruchomość.

Compare listings

Porównać