Maksymalna Cena: Od do

Przepiękna Willa z widokiem na ocean

5.900.000€

Opis

Willa w północnej części Teneryfy (Wyspy Kanaryjskie). Dom o powierzchni 1000m2 (na działce o powierzchni 4.233 m2) zbudowany jest na górującym nad okolicą wzgórzu, z pięknym widokiem na – między innymi – Ocean Atlantycki i wulkan Teide.

Dojazd do willi prowadzi przez wewnętrzną drogę biegnącą wśród ogrodów, osłaniających widok na willę z zewnątrz, zapewniając jej całkowitą prywatność. Na końcu dojazdu znajduje się obszerny garaż na dwa samochody.

Konstrukcja budynku jest najwyższej jakości, zarówno pod względem zastosowanych materiałów, wielkości inwestycji jak i pod względem samej koncepcji architektonicznej. Budynek składa się z dwóch skrzydeł  otaczających taras, podcienia z kolumnami, pięknego basenu i dużego ogrodu. W skrzydle prawym znajduje się wejście do budynku i część reprezentacyjna: duży, podwójny hall ze świetlikiem prowadzący do obszernego salonu zakończonego salonikem muzycznym z fortepianem oraz biblioteką z kominkiem. Po prawej stronie od hallu usytuowana jest jadalnia na 12 osób, z której z jednej strony jest wejście do nowocześnie urządzonej kuchni, a z drugiej strony do aneksu ze spiżarnią, dużą lodówką, pralką, suszarką itp. Po prawej stronie pierwszej części hallu znajduje się toaleta dla gości ze świetlikiem. Eleganckie schody z pięknego drewna prowadzą do drugiego salonu i gabinetu położonego w jeden z dwóch wież. Wychodząc z hallu przechodzi się na kryty drewnianym zadaszeniem taras z kolumnami i kolejnym kominkiem. Wszystkie opisane pomieszczenia mają duże okna i duże drzwi.

W skrzydle lewym szeroki korytarz prowadzi do dwuosobowych sypialni z prywatnymi łazienkami (dwie z nich wyposażone są w wannę i prysznic, a trzecia z nich, główna, posiada ponadto przedsionek-garderobę i jacuzzi, znajdujące się w drugiej wieży). W lewym skrzydle wszystkie sypialnie i łazienki mają okna lub drzwi wychodzące na zewnątrz, od strony głównego tarasu i basenu; korytarz oświetlony jest światłem wpadającym przez duże okna.

Siłownia z prysznicem, sauną i łaźnią turecką usytuowana jest na kondygnacji -1.

Wszystkie podłogi w willi są marmurowe.

W północnej części ogrodu znajdują się szerokie i eleganckie schody prowadzące do pomieszczenia z w pełni wyposażoną kuchnią, łazienką i zewnętrznym tarasem z widokiem na port i pobliskie wulkaniczne plaże. W tej części nieruchomości znajdują się drzewa owocowe, tam też usytuowane są urządzenia grzewcze wody i do serwisowania basenu, pomieszczenie gospodarcze i łazienka. W narożniku działki jest instalacja 15 paneli słonecznych do ogrzewania wody.

CENA: 5.900.000,00 € (do negocjacji)

Villa posiada 4 sypialnie, 4 łazienki, 2 jadalnie, 3 salony, 2 ubikacje, 1 kuchnię, 2 komórki, 1 gabinet, 3 tarasy.

 

IDEALNY ZAKUP NA INWESTYCJĘ:  roczny przychód 300.000 euro za krótkoterminowy wynajem (turystyka, wakacje)

 

Adres

  • Miasto: Nieruchomości Santa Cruz de Tenerife
  • Region/powiat: Wyspy Kanaryjskie
  • Kraj: Hiszpania

Szczegół

Updated on 30 maja, 2017 w 7:02 pm

  • Cena: 5.900.000€
  • Rozmiar nieruchomości: 1000 m²
  • Land Area: 5000
  • Sypialnie: 4
  • Łazienki: 4
  • Garaż: 1
  • Rozmiar garażu: 2

Informacje kontaktowe

Anna Rudowicz
CONTACT AGENT
Anna Rudowicz
+48 570 660 065
Facebook Twitter

Zapytaj o tę nieruchomość